Yol Kenarı Gürültü Bariyeri Ve Gürültü Absorbe Duvarları : İLG

Yol Kenarı Gürültü Bariyeri Ve Gürültü Absorbe Duvarları

Bilindiği gibi otoyol, metro, tramvay, tren vb. gibi araç trafiklerinin oluşturduğu gürültü etrafta yaşayanlar için günümüzün en çekilmez problemleri arasında yerini almıştır. firmamız bu gerçekten yola çıkarak otoyollar ve benzeri gürültü üreten her türlü ses kaynağını tecrit etmek üzere kurulmuş ve çalışmalarına devam etmektedir.

Bu tür sorunlarda gürültü yansımasının düzeyi, araç oranı, yol sathı, mevcut hız, sinyal kontrollü kavşak ve yol ayrımındaki trafik düzensizliğine ve yolun kesit eğimi, mevcut trafik akışı nedeniyle meydana gelen vasati ses basınç düzeyi. Emisyon bölgelerindeki uzaklık ile azda olsa hava koşulları, zemin gibi etken olabilecek unsurlarında sağlıklı olarak Etüd ederek önlemlerimizi almaktayız.

Bu esaslar üzerine yapılan ses basınç seviye hesapları hafif bir rüzgar esintisi veya gece içinde meydana gelen ısı değişikliği ile saptanır. Gürültü absorbe niteliği yüksek yol kenarı bariyerlerimiz yol üzerinde emisyon tipleri nedeniyle meydana gelen yansıtıcı gürültünün doğrudan doğruya perdelenmesi sonucu gürültü büyük miktarda düşürülür.

Yol Kenarı Gürültü Bariyerleri hizmetlerimizden yararlanmak ya da bu konuda daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?