Jeneratör, Kojenerasyon, Trijenerasyon Sistemleri Gürültü İzolasyonu : İLG

Jeneratör, Kojenerasyon, Trijenerasyon Sistemleri Gürültü İzolasyonu

Mevcut yapılarda; tesisat dairelerinde veya yapı içinde veya dışında herhangi bir yerde bulunan soğutma fanı, iklimlendirme sistemleri, hava kanalları, jeneratör, kojenerasyon sistemleri, Trijenerasyon sistemi, hidrofor, blower, kompresör, yakma kazanı, asansör, çöp bacaları gibi kaynaklardan; ortak bölme elemanları, ara döşemeler, tavan ve bitişik duvarlar veya hava aracılığıyla hassas kullanımlara iletilen gürültü seviyesi yasal olarak belli sınırlarda olmak zorundadır.

Firmamız, yapılarda bulunan tüm makine ve ekipmanların çalışma sistemini ve bakım onarım faaliyetlerinide göz önünde bulundurarak kojenerasyon ve Trijenerasyon sistemleri gürültü izolasyonu, chiller ses izolasyonu kabini, jeneratör ses yalıtımı kabini, jeneratör odası ses izolasyonu , jeneratör odası ses yalıtımı, blower gürültü kabini, hidrofor gürültü kabini, vb. tüm cihazların gürültü kabini üretimi ve satışını yapmaktadır.

Jeneratör Ses İzolasyonu hizmetlerimizden yararlanmak ya da bu konuda daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?