Fabrika İçi Çalışma Kabinleri : İLG

Fabrika İçi Çalışma Kabinleri

Sanayi yapıları, gürültünün önemli bir sorun oluşturduğu yapıların başında gelir. Üretim yerlerindeki fiziki ortam koşulları ile ilgili uygun düzenlemelerin yapılarak, sağlık alanındaki gereklilikler ve çalışma konforu açısından çalışanların bulundukları ortamda uygun koşullarda çalışmalarının sağlanması, doğrudan çalışanların haklarını ilgilendiren bir konudur. Bu nedenle, üretim yerlerinde gürültü ortamının kabul edilebilir olması bağlamında uygun akustik koşulların sağlanması için gerekli düzenlemelerin, çalışanların sağlık güvenceleri ve kişisel hakları çerçevesinde değerlendirilmesi gerekmektedir.

Sanayi yapılarının işitsel açıdan uygun çalışma ortamını sağlayabilmesi için, gerek uluslararası, gerekse ulusal standart ve yönetmeliklerde bir takım sınırlamalar getirilmiştir. Söz konusu standart ve yönetmeliklerde, işçi ve işveren sağlığı için tesis içinde aşılmaması gereken gürültü düzeylerine ilişkin değerlerin yanı sıra, sanayi yapısından dışarıya yayılan gürültü açısından da limit değerler verilmektedir.

Firmamız, Almanya’da kurulu olan İLGmbH Firması lisansı altında, dünya gürültü önleme standartlarına ve teknolojisine uygun olarak, fabrika ortamında bulunan tüm makine ve ekipmanların çalışma sistemini ve bakım onarım faaliyetlerinide göz önünde bulundurarak Makine Kabini, Operatör Odası, Test Odası üretimi ve satışını yapmaktadır..

Fabrika İçi Sessiz Ortam ve Çalışma Kabinleri hizmetlerimizden yararlanmak ya da bu konuda daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?